22. 12. 2022

Dobre misli in majhna obdarovanja lahko naredijo čudež

Drage učenke in učenci.

Pred vami so božično-novoletne počitnice. To je čas snega in mraza, ko si boste nabrali novih moči za nadaljevanje šolskega leta. Izkoristite čas za druženje in zimske radosti. Veselite se v krogu družine in dobrih prijateljev. V Radovljici vaš čaka drsališče, mogoče boste našli čas za tek na smučeh na Pokljuki, v Ratečah ali kje drugje, tudi obisk knjižnice in Linhartove dvorane bo zanimiv, pa dogodki na Linhartovem trgu ob koncu leta. Tako kot šola, je Radovljica okrašena in v pričakovanju božiča in novega leta.

Ob decembrskih praznovanjih moramo pomisliti tudi na tiste, ki so potrebni pomoči. Dobre misli in majhna obdarovanja lahko naredijo čudež ter polepšajo ljudem december in vstop v novo leto. Nekateri potrebujejo le nekaj prijaznih besed in nasmešek. Bodimo tisti, ki delimo lepe misli ob koncu leta, za začetek novega pa prijazne želje.

Želim vam veselo in umirjeno praznovanje božiča ter srečno, uspešno in zdravo novo leto.

Boris Mohorič,
ravnatelj