»Odgovornost, spoštovanje do sočloveka in znanje
so ključ do odgovornih, spoštljivih in uspešnih posameznikov.«

vizija OŠ Antona Tomaža Linharta Radovljica

Dan varne rabe interneta
06. 02. 2024

Dan varne rabe interneta

Danes obeležujemo dan varne rabe interneta. Na točki osveščanja o varni rabi interneta Safe.si so pripravili veliko aktivnosti, ki se bodo odvijale preko celega februarja, meseca varne rabe interneta.

Umetnost povezuje: mednarodni likovni natečaj
31. 01. 2024

Umetnost povezuje: mednarodni likovni natečaj

Osnovna šola A. T. Linharta organizira mednarodni likovni natečaj na temo VZOREC. Več o natečaju si preberite v priloženem letaku. K sodelovanju vabimo posameznike in skupine.

Umetnost povezuje: mednarodni fotografski natečaj
31. 01. 2024

Umetnost povezuje: mednarodni fotografski natečaj

Osnovna šola A. T. Linharta organizira mednarodni fotografski natečaj na temo VZOREC. Več o natečaju si preberite v priloženem letaku. K sodelovanju vabimo posameznike in skupine.

Preberite več
Garje oz. srbečica (scabies)
22. 01. 2024

Garje oz. srbečica (scabies)

Dobili smo obvestilo, da so se na šoli pri dveh učenkah predmetne stopnje, ki se družita, pojavile garje. Garje ali srbečica so nalezljiva bolezen, ki jo povzroča pršica imenovana srbec. Prosimo vas, da ste pozorni na spremembe na koži vaših otrok ali pojav srbenja. Če bi se znaki bolezni pojavili, obiščite zdravnika in sledite navodilom za zdravljenje. Več o garjah si lahko preberete na spletni strani NIJZ.

Vpis v prvi razred
18. 01. 2024

Vpis v prvi razred

Vpis v 1. razred za šolsko leto 2024/25 bo potekal od 12. do 16. februarja 2024. Starši morate v prvi razred osnovne šole vpisati otroke, ki bodo v tem koledarskem letu dopolnili starost 6 let (letnik rojstva otroka 2018).

S sodelovanjem do varnega in spodbudnega učnega okolja
16. 01. 2024

S sodelovanjem do varnega in spodbudnega učnega okolja

Spoštovani starši, na naši šoli in izven nje se v zadnjem času dogajajo nesprejemljive stvari, kot so izsiljevanje, grožnje, spletno nasilje … V šoli poskušamo zagotoviti varno in spodbudno učno okolje, kar bomo dosegli le z doslednim sodelovanjem šole in doma.

Medgeneracijsko branje
04. 01. 2024

Medgeneracijsko branje

Učenci tretje triade, starši, delavci šole … dragi bralci! Če radi berete in se o prebranem radi tudi pogovarjate, se nam pridružite na srečanjih skupine za medgeneracijsko branje. Naše naslednje srečanje bo sredo, 10. januarja 2024, ob 17. uri, v šolski knjižnici.

Trenutki polni smeha, ljubezni in sreče
20. 12. 2023

Trenutki polni smeha, ljubezni in sreče

Leto se je izpelo in spet je tu božični čas, poln topline, ljubezni in razumevanja. Je čas, ko se ozremo na prehojeno pot v tem letu.  Večkrat smo se znašli pred izzivi, ki so nam popestrili dneve. Razmišljamo o družini, prijateljih in o prijetnih dogodivščinah tega leta. Delamo letni obračun v katerem so pozitivna doživetja, prijateljstva, zaupanje, toplina in ljubezen.

Brezplačno plavanje za osnovnošolce
19. 12. 2023

Brezplačno plavanje za osnovnošolce

V času novoletnih počitnic, od 23. 12. 2023 do 2. 1. 2024, vabimo osnovnošolce na brezplačno plavanje v Pokriti olimpijski bazen Radovljica, v delovnem času za rekreacijsko plavanje.

Medobčinsko prvenstvo v košarki
11. 12. 2023

Medobčinsko prvenstvo v košarki

7. 12. 2023 so naši fantje nastopili na medobčinskem prvenstvu v košarki na Bledu. Z borbeno igro so pometli s konkurenti in med štirimi ekipami osvojili prvo mesto ter si priigrali nastop na področnem prvenstvu, ki bo 14. 12. 2023 na Jesenicah.

Uporaba pirotehničnih sredstev
04. 12. 2023

Uporaba pirotehničnih sredstev

Uporaba pirotehničnih izdelkov je ob koncu leta marsikomu v veselje in zabavo, ne smemo pa pozabiti tistih, ki jim je pokanje neprijetno, jim vzbuja strah in zanje predstavlja svojevrstno nasilje. Policija je tudi letos v sodelovanju z Inštitutom za varovanje zdravja RS ter Ministrstvom za šolstvo pripravila različne preventivne aktivnosti za preprečevanje negativnih posledic pri uporabi pirotehničnih izdelkov.

2. planinski izlet planinskega krožka
30. 11. 2023

2. planinski izlet planinskega krožka

Planinci OŠ A. T. Linharta smo se tokrat potepali po sončni in vetrovni Primorski. Obiskali smo spodmole, ki so zaradi svoje oblike dobili ime ˝ušesa Istre˝.

Karierni sejem 2023
29. 11. 2023

Karierni sejem 2023

Zavedamo se, da je izbira poklica in nadaljevanje šolanja zahtevna odločitev, ki mora biti tehtna in premišljena. Pri tem vam želimo pomagati, zato smo vse radovljiške osnovne šole tudi letos pripravile Karierni sejem, ki bo v sredo, 29. 11. 2023, od 16.20 do 19.20 na Osnovni šoli A. T. Linharta Radovljica. Povabilu k sodelovanju se je odzvalo 15 šol, ki so za vas in vaše otroke pripravile predstavitve svojih izobraževalnih programov, od nižje poklicnih do gimnazijskih.

Predavanje Damjane Šmid: »Šola – čigava odgovornost in naloga«
27. 11. 2023

Predavanje Damjane Šmid: »Šola – čigava odgovornost in naloga«

V torek, 28. 11. 2023, ob 17.00 smo za vas pripravili predavanje gospe Damjane Šmid z naslovom: »Šola – čigava odgovornost in naloga«. Predavanje bo v avli šole.

11. Festival naše prihodnosti v OŠ Orehek v Kranju
27. 11. 2023

11. Festival naše prihodnosti v OŠ Orehek v Kranju

V Osnovni šoli Orehek v Kranju so to soboto pripravili že 11. Festival naše prihodnosti - festival, namenjen nadarjenim in radovednim učencem, ki so tudi ob koncu tedna pripravljeni širiti svoje znanje na igriv način.

Publikacija 2023/24
24. 08. 2023 | Obvestila, informacije

Publikacija 2023/24

Na podstrani Obrazci in pomembni dokumenti je objavljena publikacija za šolsko leto 2023/24.