02. 12. 2022

Zahvala ravnatelja: Z odra je vela nalezljiva energija

Spoštovane učenke in učenci, spoštovani zaposleni in naši bivši učenci umetniki,

včerajšnja slavnostna prireditev je pustila globoko sled pri vseh navzočih v dvorani. Razpoloženje v dvorani se je menjalo od navdušenja do presenečenja, od solz ganjenosti do solz smeha. Mladi in malce manj mladi ste družno prikazali privrženost in zvestobo naši osnovni šoli.  Z odra je vela nepredstavljivo nalezljiva energija, ki je sevala preko cele avle in kasneje po predstavi še v šolsko jedilnico in na dvorišče. Aplavz po vsaki točki je bil nagrada za vaše trdo delo in odrekanje v zadnjih tednih.

Vsi, ki dodali kakršenkoli kamenček v mozaik letošnjega praznovanja zaslužite moje spoštovanje in globok poklon. Ponosen sem, da lahko delam na šoli tolikih talentov.

Boris Mohorič, ravnatelj

Zahvala ravnatelja: Z odra je vela nalezljiva energija slika 1